0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
FA Cup
Manchester City
-
-
Chelsea
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Germany
Bundesliga
1. FC Union Berlin
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Heidenheim 1846
-
-
RB Leipzig
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
1. FC Koln
-
-
SV Darmstadt 98
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
-
-
Borussia Monchengladbach
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg
-
-
VfL Bochum
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Spain
La Liga
Girona FC
-
-
Cadiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Celta de Vigo
۲
۱
Las Palmas
inprogress
۱۵:۳۰
Rayo Vallecano
-
-
Osasuna
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Valencia CF
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Portugal
Primeira Liga
SC Braga
-
-
Futebol Clube Vizela
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Moreirense
-
-
Gil Vicente
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Boavista FC
-
-
Estrela Amadora
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Italy
Serie A
Empoli
-
-
Napoli
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hellas Verona
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۰
۱
FK Gabala
inprogress
۱۶:۰۰
England
Championship
Leicester City
۲
۱
West Bromwich Albion FC
inprogress
۱۵:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Hazm
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al-Ettifaq Dammam
-
-
Al-Wahda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Al Akhdoud
-
-
Damac FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۰
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Seoul
۲
۳
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۲
۱
Jeju United
Finished
۰۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Sparta Praha
۰
۰
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۶:۳۰
MFK Karvina
۰
۰
Bohemians 1905
inprogress
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۰
۰
FC Trinity Zlín
inprogress
۱۶:۳۰
FK Teplice
-
-
Dynamo Ceske Budejovice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۴
۰
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۳۰
Internacional Fc De Palmira
۰
۲
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۰:۳۰
Llaneros FC
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۵
Japan
J League
Urawa Red Diamonds
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۲
Jubilo Iwata
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۱
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Kawasaki Frontale
۰
۰
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۰:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۴
۲
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
France
Ligue 1
RC Lens
-
-
Clermont
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Nantes
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ecuador
Serie A
Orense SC
۱
۰
LDU Quito
Finished
۰۱:۰۰
Aucas
۳
۱
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
Scotland
Scottish FA Cup
Aberdeen FC
۱
۲
Celtic FC
inprogress
۱۵:۰۰
Mexico
Liga TDP
Corsarios de Campeche
۰
۲
Pampaneros de Champoton
Finished
۰۰:۳۰
Toluca II
۰
۱
Club Leones Huixquilucan
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Halcones de Rayon
۰
۱
Chivas Alamos FC
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Toltecas FC
۱
۰
Pachuca III
Finished
۰۱:۴۵
Faraones Texcoco
۴
۰
CD Matamoros
Finished
۰۴:۳۰
Ciervos FC II
۳
۲
Grupo Sherwood
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Autonoma de Zacatecas II
۴
۰
Atletico ECCA
Finished
۰۱:۰۰
Germany
3.Liga
TSV 1860 Munchen
۰
۱
1. FC Saarbrucken
inprogress
۱۵:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
SC Verl 1924
inprogress
۱۵:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۰
۰
Viktoria Koln 1904
inprogress
۱۵:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۲
۰
SpVgg Unterhaching
inprogress
۱۵:۳۰
VfB Lubeck
۰
۳
BV Borussia 09 Dortmund II
inprogress
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04
-
-
MSV Duisburg
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Chile
Tercera Division
Santiago City
۴
۱
Deportes Union Companias
Finished
۰۰:۳۰
Russia
Premier League
CSKA Moscow
-
-
FK Akhmat Grozny
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Rubin Kazan
۱
۱
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
-
-
PFK Kryliya Sovetov Samara
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Belgium
First Division A - Championship Group
Racing Genk
-
-
RSC Anderlecht
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Japan
J2 League
Fagiano Okayama
۲
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۰۸:۳۰
Fujieda MYFC
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۲
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۴
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۳
۲
Vegalta Sendai
Finished
۰۸:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Western Suburbs
۲
۳
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Miramar Rangers
۱
۱
Petone
Finished
۰۶:۰۰
Stop Out Sports Club
۱
۶
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Wellington Phoenix Reservers
۱
۶
Napier City Rovers
Finished
۰۴:۳۰
Island Bay United
۲
۳
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۰۰
New Zealand
Northern Premier League
Tauranga City United
۲
۱
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Auckland City
۷
۳
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۱
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۱۵
Hamilton Wanderers AFC
۲
۴
Western Springs AFC
Finished
۰۹:۰۰
Manurewa AFC
۴
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Australia
A-League
Macarthur FC
۱
۰
Sydney FC
Finished
۱۳:۱۵
Melbourne Victory
۰
۰
Brisbane Roar FC
Finished
۱۱:۰۰
Western Sydney Wanderers
۱
۲
Melbourne City FC
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۲
۰
Eastern Lions U23
Finished
۰۶:۱۵
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۸:۴۵
South America
South American Championship Women U20
Argentina U20 (W)
۰
۰
Paraguay U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador U20 (W)
۲
۱
Uruguay U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۱
۱
America Mineiro MG
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Operario PR
۱
۰
Avai
Finished
۰۳:۳۰
Asia
AFC Asian Cup U23 Group D
Malaysia U23
۰
۰
Vietnam U23
inprogress
۱۶:۳۰
Kuwait U23
-
-
Uzbekistan U23
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
-
-
Vasteras SK FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
IK Sirius FK
۰
۱
IFK Varnamo
inprogress
۱۶:۳۰
IFK Goteborg
۰
۰
IFK Norrkoping
inprogress
۱۶:۳۰
Colombia
Primera A
Atletico Bucaramanga
۲
۳
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۴۰
Argentina
Primera Nacional
San Martin Tucuman
۰
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۲:۴۰
United States
MLS Next Pro League
Toronto FC II
۱
۲
New England Revolution II
Finished
۰۲:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۲
Orlando City II
Finished
۰۳:۰۰
St Louis City II
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Zhenys
۱
۰
FC Turan
Finished
۱۲:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
FC Atyrau
Finished
۱۲:۳۰
Ordabasy Shymkent
۱
۱
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
inprogress
۱۵:۰۰
Europe
UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۰
۱
Chelsea (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
-
-
Paris Saint Germain (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Africa
CAF Champions League
TP Mazembe Englebert
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۱۶:۳۰
Esperance Tunis
-
-
Mamelodi Sundowns FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
China
Jia League
Shanghai Jiading
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۱:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۱
۰
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۰:۳۰
Liaoning Tieren FC
۲
۱
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong
Premier League
Southern District Rsa
۰
۲
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
Wofoo Tai Po
۰
۰
Kitchee
Finished
۱۰:۳۰
Lee Man Warriors FC
۲
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۳:۳۰
Slovenia
Prva liga
Radomlje
۰
۱
NS Mura
inprogress
۱۶:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
-
-
Aluminij
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Plaza Colonia
۱
۰
CA Rentistas
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۳
۲
Leon (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۰
۱
Tigres U.A.N.L.(W)
Finished
۰۴:۳۰
China
FA Cup
Shenzhen Donson
۳
۱
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۰۰
Dalian Kuncheng
۳
۲
Quanzhou Yassin
Finished
۱۰:۳۰
Qianxinan Xu Fengtang
۱
۴
Shenzhen Juniors FC
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Segenda
۱
۲
Ganzhou Ruishi
Finished
۰۹:۳۰
Shanxi Xiangyu
۱
۴
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۰:۰۰
Changchun Xidu
۰
۵
Shaanxi Union FC
Finished
۱۰:۳۰
Dezhou Haishan
۱
۳
Taian Tiankuang
Finished
۱۰:۳۰
Xi'an Ronghai FC
۰
۴
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Bushan
۰
۱
Rizhao Yuqi
inprogress
۱۵:۰۰
Venezuela
Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۲
۰
Angostura FC
Finished
۰۲:۳۰
Zamora FC
۰
۲
Portuguesa FC
Finished
۰۲:۳۰
Carabobo FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Segunda Division
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۰
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Linares
-
-
General Velasquez
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Turkey
Super Lig
Istanbulspor AS
۱
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
Konyaspor
۰
۰
Alanyaspor
inprogress
۱۶:۳۰
Kayserispor
-
-
Trabzonspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Samsunspor
-
-
Adana Demirspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
England
Northern Premier League
Macclesfield FC
-
-
Workington AFC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ilkeston FC
-
-
Morpeth Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Radcliffe Borough
-
-
Basford Utd
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stafford Rangers
-
-
Ashton United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Worksop Town FC
-
-
Warrington Rylands
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Croatia
1. NL
NK Sibenik
-
-
NK Solin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vukovar 1991
-
-
NK Dugopolje
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۱
۱
NK Croatia Zmijavci
inprogress
۱۶:۲۰
Spain
Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۴
Real Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Granada (W)
۲
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Sporting de Huelva (W)
-
-
Eibar (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Madrid CFF (W)
-
-
Athletic Bilbao (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Switzerland
Super League
Servette Geneve FC
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Lugano
-
-
Lausanne-Sports
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Yverdon-Sports
-
-
FC Stade Lausanne Ouchy
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Riverside Olympic SC (W)
۲
۳
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۴۵
Devonport Strikers (W)
۲
۰
South Hobart (W)
Finished
۰۵:۴۵
Honduras
Liga Nacional
CD Victoria
۰
۱
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۳۰
Paraguay
Primera Division
2 de Mayo
۰
۲
Cerro Porteno
Finished
۰۴:۰۰
Sol de America
۰
۳
Sportivo Luqueno
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Palmeiras (W)
۲
۰
America Mineiro (W)
Finished
۰۲:۳۰
Real Brasilia FC (W)
-
-
Sao Paulo (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Fluminense RJ (W)
-
-
Botafogo RJ (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Chile
Primera Division
Union La Calera
۰
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۴:۰۰
Cobresal Salvador
-
-
Nublense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Mexico
LIGA MX
San Luis
۱
۵
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۱
Puebla
Finished
۰۶:۴۰
Mazatlan FC
۰
۲
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۲
Cheongju City FC
Finished
۱۱:۰۰
Bucheon FC 1995
۱
۳
Busan I. Park
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Souths United
۰
۱
North Star
Finished
۱۱:۳۰
Magic United TFA
۴
۲
Taringa Rovers
Finished
۰۹:۳۰
Maroochydore Swans FC
۶
۱
Bayside United
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۳
۲
Samford Rangers FC
Finished
۱۳:۰۰
Spain
LaLiga 2
SD Amorebieta
۰
۲
Real Valladolid
inprogress
۱۵:۳۰
Racing Santander
-
-
Levante
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Elche
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Villarreal CF B
-
-
Racing de Ferrol
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
SD Huesca
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
France
Ligue 2
Paris FC
-
-
Valenciennes FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Angers SCO
-
-
ES Troyes AC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
A.J. Auxerre
inprogress
۱۶:۳۰
SC Amiens
-
-
Dunkerque
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Annecy FC
-
-
Grenoble Foot 38
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AS St. Etienne
-
-
FC Girondins de Bordeaux
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AC Ajaccio
-
-
Stade Caen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
US Concarneau
-
-
US Quevilly-Rouen Métropole
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
EA Guingamp
-
-
SC Bastia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Pau FC
-
-
Stade Laval
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Algeria
Cup Women
CS Constantine (W)
۱
۱
Afak Relizane (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Ipswich FC
۴
۲
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۳
۱
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Eastern Suburbs
۲
۱
Broadbeach United
Finished
۱۱:۰۰
Brisbane Strikers
۴
۱
Logan Lightning
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga 2 Relegation Group A
Metaloglobus Bucuresti
۰
۱
Unirea Dej
Finished
۱۱:۳۰
Campionii FC Arges
۰
۱
CSM Scolar Resita
Finished
۱۱:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۴
۰
CSM Alexandria
Finished
۱۱:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Cienciano Cusco
۰
۲
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۴:۳۰
Los Chankas CYC
-
-
Sport Huancayo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۱
۲
Manly United FC
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۲
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۱۲:۴۵
St. George Saints
۱
۰
Hills United FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Boroondara Carey Eagles (W)
۴
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Essendon Royals (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۴
Preston Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
Croatia
U19 League
NK Osijek U19
۳
۲
NK Dugopolje U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Radnik Sesvete U19
۴
۰
HNK Rijeka U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Varazdin U19
۱
۱
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۰۰
Slaven Belupo U19
۳
۱
HNK Sibenik U19
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga 2 Relegation Group B
Chindia Targoviste
۰
۰
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
CS Tunari
۱
۲
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۳۰
Bulgaria
A PFG
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
PFC Cherno More Varna
inprogress
۱۵:۴۵
Hebar 1918 Pazardzhik
-
-
PFC Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
PFC Levski Sofia
-
-
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Denmark
1st Division Women
Sundby (W)
۱
۱
Varde (W)
Finished
۱۴:۳۰
Germany
2. Bundesliga
TSV Fortuna Dusseldorf
۱
۰
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۴:۳۰
FC Kaiserslautern
۱
۱
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV
-
-
KSV Holstein Kiel
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
VfL Osnabruck
۰
۳
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
1. Lig
Bandirmaspor
۱
۱
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Giresunspor
۰
۰
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۶:۳۰
Eyupspor
-
-
Boluspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
University Azzurri FC
Finished
۱۰:۰۰
Mindil Aces
۵
۰
Port Darwin FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston City
۲
۱
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۱۵
Devonport City
۱
۱
South Hobart
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۶
۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۰۹:۳۰
Redlands United U23
۰
۵
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۱۵
Australia
Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۱
۳
Logan Lightning U23
Finished
۰۹:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۲
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۰:۱۵
Eastern Suburbs U23
۴
۱
Broadbeach United U23
Finished
۱۳:۱۵
Ipswich FC U23
۳
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Peninsula Power U23
۲
۴
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۹:۴۵
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Escorpiones de Belen
۴
۴
Marineros de Puntarenas
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Chilangos FC
۳
۲
CD Mexiquense
Finished
۰۱:۳۰
FC Santiago
۰
۰
Artesanos Metepec FC
Finished
۰۴:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samtredia
۰
۰
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۴:۳۰
FC Samgurali Tskaltubo
-
-
Dinamo Tbilisi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kolkheti Poti
-
-
FC Dinamo Batumi
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FC Homburg 08
۰
۰
TUS Koblenz
inprogress
۱۵:۳۰
SGV Freiberg
۰
۰
KSV Hessen Kassel
inprogress
۱۵:۳۰
Kickers Offenbach
۲
۰
TSG Balingen
inprogress
۱۵:۳۰
FC Astoria Walldorf
۴
۱
1. FSV Mainz 05 II
inprogress
۱۵:۳۰
Bahlinger SC 1929
۲
۱
VfR Aalen
inprogress
۱۵:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۰
۰
TSG 1899 Hoffenheim II
inprogress
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Police Tero FC
۰
۰
Uthai Thani FC
inprogress
۱۵:۰۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۱
Chonburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Khon Kaen United
۰
۱
Trat FC
inprogress
۱۵:۳۰
Ratchaburi FC
۰
۲
Buriram United FC
inprogress
۱۶:۳۰
China
Super League
Chengdu Rongcheng FC
۳
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۴:۳۰
Nantong Zhiyun
۰
۱
Shanghai Shenhua
inprogress
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۱:۰۰
Wuhan Three Towns
۰
۰
Changchun Yatai
inprogress
۱۵:۰۵
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme United
۰
۲
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond
۰
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۵:۰۰
FC Levadia Tallinn
-
-
Parnu JK Vaprus
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۳:۳۰
HJS Akatemia
۰
۰
TPV Tampere
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
South Africa
Diski Challenge
Polokwane City Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Reserves
۳
۲
Royal AM Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Seoul Jungnang FC
۲
۴
Sejong Vanesse
Finished
۰۷:۳۰
Seoul United FC
۱
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۲
Pyeongchang United
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria
Green Gully Cavaliers SC
۱
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۶:۳۰
Manningham United Blues
۱
۳
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۰
۸
Avondale FC
Finished
۱۲:۳۰
Altona Magic
۱
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۱:۴۵
Canada
Premier League
Pacific FC
۲
۰
Valour FC
Finished
۰۵:۳۰
Poland
II Liga
Olimpia Grudziadz
۱
۰
Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
KS Hutnik Krakow
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ukraine
Persha Liga, Relegation Group
Dinaz Vyshgorod
۱
۰
Khust FC
Finished
۱۳:۱۵
FC Hirnyk Sport Koms
۱
۱
Podillia Khmelnytskyi
Finished
۱۴:۰۰
FC Metalurg Zaporizhya
۰
۵
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Gaziantep BB U19
۲
۰
Besiktas JK U19
Finished
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
۲
۱
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۶
۲
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray SK U19
۵
۱
Adana Demirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۱
۰
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۲
۱
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۲
۱
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۳
۲
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۲:۳۰
Bodrumspor U19
۱
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Bandirmaspor U19
۲
۲
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbulspor U19
۲
۱
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۱
۳
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Yeni Malatyaspor U19
۲
۱
Ankaraspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Denizlispor U19
۱
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Eskisehirspor U19
Finished
۱۴:۳۰
Genclerbirligi U19
۸
۰
Bayrampasa U19
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۴
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۳:۳۰
Swidniczanka Swidnik
۲
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۴:۳۰
Star Starachowice
-
-
CKS Chelmianka Chelm
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Wisloka Debica
-
-
Unia Tarnow
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Australia
NPL Queensland
Peninsula Power
۱
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۲:۰۰
Redlands United
۲
۴
Queensland Lions SC
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۴
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۱:۴۵
Brazil
Baiano U20
Vitoria BA U20
۲
۳
EC Estrela de Marco U20
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Alagoinhas U20
-
-
AD Bahia de Feira U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ypiranga PE U20
-
-
EC Bahia U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
Bali United Pusam
۰
۰
Bhayangkara Surabaya United
inprogress
۱۵:۳۰
Persib Bandung
۳
۱
Persebaya Surabaya
Finished
۱۱:۳۰
Persik Kediri
۱
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۱:۳۰
PSS Sleman
۲
۱
Dewa United FC
inprogress
۱۵:۳۰
Italy
Serie A Women
Juventus FC (W)
۰
۰
Sassuolo (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Fiorentina (W)
-
-
AS Roma (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Serbia
Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۳
۳
FK Cukaricki Stankom
inprogress
۱۵:۳۰
FK TSC Backa Topola
۲
۱
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Monchengladbach U19
۶
۰
Alemannia Aachen U19
Finished
۱۲:۳۰
Karlsruher SC U19
۰
۱
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۲
۰
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۴
FC Kaiserslautern U19
Finished
۱۲:۰۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۳
۰
FC Augsburg U19
Finished
۱۲:۳۰
Borussia Dortmund U19
۴
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۲:۳۰
Hansa Rostock U19
۱
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
SpVgg Greuther Furth U19
۱
۲
Nurnberg U19
Finished
۱۲:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
SV Sandhausen U19
Finished
۱۲:۳۰
FC St. Pauli U19
۰
۱
Werder Bremen U19
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۲
۲
Hills United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Sutherland Sharks U20
۲
۲
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۴۵
Dunbar Rovers U20
۴
۲
Macarthur Rams U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۲
۰
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
4. Liga
FC Chomutov
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۳
۲
Letohrad
Finished
۱۱:۴۵
SK Hrebec
۱
۴
Louny
Finished
۱۱:۴۵
SK Ujezd Praha 4
۱
۱
Brandys Nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
SK Benesov
۱
۵
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
SK Petrin Plzen
۴
۱
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۳
FK Olympie Brezova
Finished
۱۱:۴۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۴
۲
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Croatia Raiders
۳
۲
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Campbelltown City
۰
۴
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL Western Australia
Western Knights SC
۳
۳
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۱
۱
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۳
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۵
۲
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۳
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Panama
Liga Prom
SD Atletico Nacional
۱
۱
Union Cocle
Finished
۰۴:۳۰
Plaza Amador Reserves
-
-
San Martin FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Busan Transport Corp
۲
۳
Gimhae City
Finished
۰۸:۳۰
Chuncheon FC
۲
۰
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daegu FC Reserves
۱
۴
Siheung Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۱
۲
Altona City
Finished
۰۸:۳۰
FC Melbourne Serbia
۱
۰
Doveton
Finished
۱۱:۴۵
Boroondara Carey Eagles
۰
۲
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Campbelltown Reserves
۰
۱
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۳
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۳
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۲
۲
White City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Club Calor
۲
۰
Colima
Finished
۰۵:۰۰
Alacranes De Durango
۴
۱
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۵:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
۳
۰
Leones Negros de la Universidad de Guadalajara II
Finished
۰۴:۳۰
CF Orgullo Reynosa
۱
۱
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۴:۱۵
Panama
LPF
CD Arabe Unido
۰
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Mitchelton (W)
۴
۴
Peninsula Power (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane City (W)
۱
۲
Lions FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۵
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۴۵
England
National League
Altrincham
۱
۰
Oxford City FC
Finished
۱۴:۴۵
Woking FC
۳
۰
AFC Fylde
Finished
۱۴:۴۵
Southend United
۱
۲
Rochdale
Finished
۱۴:۴۵
Dorking Wanderers
۳
۴
Hartlepool United
Finished
۱۴:۴۵
Solihull Moors
۱
۰
York City FC
Finished
۱۴:۴۵
Chesterfield
۳
۲
Maidenhead United
Finished
۱۴:۴۵
Eastleigh
۰
۳
Halifax Town
Finished
۱۴:۴۵
Boreham Wood FC
۰
۰
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۴:۴۵
Dagenham & Redbridge
۳
۳
Aldershot Town FC
Finished
۱۴:۴۵
Barnet
۴
۱
Kidderminster Harriers
Finished
۱۴:۴۵
Gateshead
۲
۱
Bromley
Finished
۱۴:۴۵
Oldham Athletic
۲
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۴:۴۵
Netherlands
U21 League
Excelsior Maassluis U21
۱
۱
Maastricht U21
Finished
۱۴:۰۰
FC Groningen U21
۱
۱
Feyenoord U21
inprogress
۱۵:۳۰
NAC Breda U21
۰
۰
Heerenveen U21
inprogress
۱۶:۱۵
Finland
Kakkonen Lohko C
OTP
۱
۲
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۴:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۰
۱
JS Hercules
inprogress
۱۶:۳۰
Czech Republic
1st Division Women
AC Sparta Prague (W)
۲
۱
FC Slovacko (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Slavia Prague (W)
۱
۲
FC Slovan Liberec (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
۳
۲
FC Banik Ostrava (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Viktoria Plzen (W)
۲
۴
SK DFO Pardubice (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Atalanta U19
۰
۱
Juventus U19
Finished
۱۴:۳۰
Inter Milan U19
۳
۰
Cagliari U19
Finished
۱۲:۳۰
Roma U19
۲
۰
Sassuolo U19
inprogress
۱۶:۳۰
Genoa U19
۰
۱
Fiorentina U19
inprogress
۱۶:۳۰
Austria
Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
-
-
SC Austria Lustenau
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
-
-
FC Blau-Weiss Linz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Austria Wien
-
-
WSG Wattens Swarovski Tirol
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
NK Siroki Brijeg
۴
۱
FK Igman Konjic
inprogress
۱۵:۰۰
FK Sarajevo
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
England
Super League Women
Bristol City (W)
۰
۱
Liverpool (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Finland
Kolmonen
TuPS
۰
۲
PuiU Helsinki
inprogress
۱۵:۳۰
HIFK
۰
۳
HPS
inprogress
۱۶:۰۰
FC Loviisa
۰
۵
Valtti
Finished
۱۳:۳۰
FC Espoo
۱
۲
Toukolan Teras
inprogress
۱۵:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Hapoel Haifa
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Maccabi Haifa FC
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Maccabi Netanya
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Maccabi Bnei Raina
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maccabi Petach Tikva
-
-
Hapoel Tel-Aviv
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Hatta Dubai
-
-
Emirates Club Ras Al Khaimah
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۲
۱
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۱۵
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۱
FFSA NTC (W)
Finished
۱۱:۰۰
Portugal
U19 League
Braga U19
۱
۰
Famalicao U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Lusitania U19
۱
۱
Beira Mar U19
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica U19
-
-
Vitoria Guimaraes U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
-
-
Rio Ave U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
-
-
Estoril U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
-
-
Torreense U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chaves U19
-
-
FC Paços de Ferreira U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Maritimo U19
-
-
Lusitania Lourosa U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vizela U19
-
-
Boavista U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Farense U19
-
-
Sporting Lisbon U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Belenenses U19
-
-
Alverca U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Rakow II Czestochowa
۰
۰
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۴:۰۰
Gornik Polkowice
۱
۰
Gwarek Tarnowskie Gory
inprogress
۱۶:۳۰
Slask Wroclaw II
۲
۰
Gornik Zabrze II
Finished
۱۳:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
Sleza Wroclaw
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga 2 Championship Group
CS Corvinul Hunedoara
۲
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Cobras Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Sturt Lions Reserves
۶
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Victory Reserves
۴
۲
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Playford City Patriots Reserves
۶
۰
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Cumberland United Reserves
۴
۰
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۲
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Cobras
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۱۳:۰۰
Adelaide Victory
۲
۳
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۲
۴
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۰
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۲
۰
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Victoria State League 1
South Springvale
۴
۰
Casey Comets
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Gosnells City Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۲
۲
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۱
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۲
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۰
۱
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Macarthur Rams
Finished
۱۲:۳۰
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۰۰
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Prospect United FC
۰
۳
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۴
۳
UNSW FC
Finished
۱۰:۳۰
Hawkesbury City SC
۴
۵
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۲
۱
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۴
۱
Fraser Park
Finished
۱۲:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۰
۱
Central Coast United
Finished
۱۰:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Altona Magic U23
۳
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۰۹:۳۰
Manningham Utd Blues U23
۷
۱
Hume City U23
Finished
۰۶:۱۵
Green Gully U23
۷
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۱
۲
Avondale U23
Finished
۱۰:۰۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Haifa U19
۱
۱
Bnei Sakhnin FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۱
۲
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۲:۴۰
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۴
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۲:۵۰
Hapoel Hadera U19
۲
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۳:۴۵
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۴
۰
Hapoel Raanana U19
inprogress
۱۶:۰۰
Hapoel Ironi Acre U19
۰
۳
Beitar Ness Toubruk U19
Finished
۱۱:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Irp Cesky Tesin
۲
۰
Hermanice FC
Finished
۱۱:۴۵
Czech Republic
FNL
Vyskov
۱
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۱:۴۵
FK Pribram
-
-
FK MAS Taborsko
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Lisen
-
-
SK Sigma Olomouc 2
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Ternana U19
۱
۲
Crotone U19
Finished
۱۲:۳۰
AC Pisa U19
۱
۰
Ascoli U19
Finished
۱۲:۳۰
Spezia U19
۲
۲
Benevento Calcio U19
Finished
۱۲:۴۵
Como U19
۱
۱
Alessandria U19
inprogress
۱۶:۰۰
Napoli U19
۰
۰
US Salernitana U19
inprogress
۱۶:۳۰
Udinese U19
۴
۱
Renate U19
Finished
۱۲:۳۰
Cesena U19
۴
۰
Bari U19
Finished
۱۲:۴۵
Cosenza Calcio U19
۰
۱
Palermo U19
inprogress
۱۵:۳۰
Brescia U19
۱
۰
Padova U19
inprogress
۱۶:۳۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۰
Virtus Entella U19
inprogress
۱۶:۳۰
Reggiana U19
۰
۰
LR Vicenza U19
inprogress
۱۶:۳۰
Pescara U19
۱
۰
Perugia U19
inprogress
۱۶:۳۰
Cremonese U19
۱
۰
AC FeralpiSalo U19
inprogress
۱۶:۳۰
Albinoleffe U19
۰
۰
Venezia FC U19
inprogress
۱۶:۳۰
Sudtirol U19
-
-
Spal U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Slovakia
U19 Liga
FK Dukla Banska Bystrica U19
۲
۱
FC Vion Zlate Moravce U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Pohronie U19
۳
۰
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
United States
NWSL
Orlando Pride SC (W)
۱
۰
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۳۰
Germany
Regionalliga West
1. FC Koln II
۰
۳
SSVg Velbert
inprogress
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۰
FC Gutersloh 2000
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Duren
۲
۲
Fortuna Koln
inprogress
۱۵:۳۰
FC Bocholt 1900
۲
۰
Rot-Weiss Ahlen
inprogress
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۲
۱
SC Wiedenbruck
inprogress
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
-
-
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07 II
۰
۱
TSV Alemannia Aachen
inprogress
۱۵:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Brondby (W)
۱
۱
Koge (W)
Finished
۱۴:۳۰
Naestved HG (W)
۱
۰
Aalborg Bk (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۰
Odense Q (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Osterbro IF (W)
۱
۱
B93 Kopenhagen (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Sweden
Superettan
Sandvikens IF
۱
۰
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
Skovde AIK
۱
۰
Trelleborgs FF
Finished
۱۴:۳۰
Utsiktens BK
۱
۰
GIF Sundsvall
inprogress
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Nakhon Ratchasima
۳
۰
Nong Bua Pitchaya FC
inprogress
۱۵:۰۰
Phrae United
۰
۱
Ayutthaya United FC
Finished
۱۴:۰۰
Pattaya United FC
۳
۱
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۳
۱
Kasetsart
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
TSV Schwaben Augsburg
۰
۱
TSV 1860 Munchen II
inprogress
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۲
۱
FC Deisenhofen
inprogress
۱۵:۳۰
FC Ismaning
۱
۱
TSV 1865 Dachau
inprogress
۱۶:۰۰
SV Kirchanschoring
۰
۰
TSV Nordlingen
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FV Ravensburg
۰
۱
ATSV Mutschelbach
inprogress
۱۵:۳۰
FC Normannia Gmund
۱
۱
SV Oberachern
inprogress
۱۵:۳۰
FC Holzhausen
۲
۱
FSV Hollenbach
inprogress
۱۵:۳۰
Offenburger FV
۱
۰
Goeppinger SV
inprogress
۱۶:۰۰
FC 1908 Villingen
-
-
SSV Reutlingen 05
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
FC Groningen
-
-
Cambuur Leeuwarden
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
ADO Den Haag
-
-
FC Eindhoven
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
MVV Maastricht
-
-
Willem II Tilburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Germany
Oberliga Hessen
VfB Marburg
۰
۰
FC 1906 Erlensee
inprogress
۱۵:۳۰
Türk Gucu Friedberg
-
-
RW Walldorf
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۰
Adler Weidenhausen
inprogress
۱۵:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۱
SC Viktoria Griesheim
inprogress
۱۵:۳۰
KSV 1964 Baunatal
-
-
SC Waldgirmes
inprogress
۱۶:۰۰
FC Hanau 93
۰
۰
TUS Dietkirchen
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
3rd Division
Young Boys FD
۰
۱
Holstebro
inprogress
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۰
۳
Næsby BK
inprogress
۱۵:۰۰
BK Frem
۰
۰
BK Avarta
inprogress
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۰
۰
Vejgaard
inprogress
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
۱
۱
Sotra Sportsklubb
inprogress
۱۵:۳۰
Brattvag
۱
۰
Notodden FK
inprogress
۱۶:۰۰
Lysekloster
۲
۱
FK Arendal
Finished
۱۴:۳۰
England
League One
Northampton Town
۰
۰
Exeter City FC
inprogress
۱۶:۳۰
England
National League North
South Shields
-
-
Southport FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Gloucester City FC
-
-
Scunthorpe United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Bishop's Stortford
-
-
Curzon Ashton
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Banbury United FC
-
-
Tamworth FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Rushall Olympic
-
-
Warrington Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Farsley Celtic F.C.
-
-
Buxton
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
-
-
Kings Lynn
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Scarborough Athletic
-
-
Alfreton Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Chester FC
-
-
Darlington
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Hereford FC
-
-
Boston United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Peterborough Sports
-
-
Chorley
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A - Conference Group
KAA Gent
-
-
KV Mechelen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
-
-
K. Sint-Truidense
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
KVC Westerlo
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Germany
Oberliga NOFV Nord
Lichtenberg 47
۱
۲
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۴:۳۰
FC Anker Wismar
-
-
Rostocker FC
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
FC Rosengard
۲
۱
Onsala BK
Finished
۱۴:۳۰
Eskilsminne IF
-
-
Jonkopings Sodra
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
-
-
Torslanda IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Lunds BK
-
-
FC Trollhaettan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Greece
U19 Super League
Atromitos U19
۴
۳
Kifisias FC U19
Finished
۱۱:۳۰
Asteras Tripolis U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۱:۳۰
Panaitolikos U19
۲
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۱:۳۰
PAOK Salonika U19
-
-
OFI Crete U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Panathinaikos U19
۳
۰
PAS Giannina U19
inprogress
۱۵:۰۰
Macao
Elite League
CDF Benfica
۹
۲
CD Lun Lok
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga IV
CS Flacara Parta
۲
۳
CS Sinandrei Carani
Finished
۱۱:۳۰
CSO Teleajenul Valeni de Munte
۴
۰
CS Brazi
Finished
۱۱:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۰
۰
Ahlafors IF
Finished
۱۴:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Britannia
۰
۱
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Petroleros de Salamanca
۱
۰
Cafetaleros De Chiapas
Finished
۰۴:۳۰
Deportiva Venados
-
-
Montaneses FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Inter Playa del Carmen
۱
۰
Lobos ULMX
Finished
۰۲:۳۵
Sporting Canamy
۰
۲
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
North Geelong Warriors
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۱
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
Caroline Springs George Cross
۰
۴
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۱:۰۰
Philippines
PFL
Don Bosco Garelli
۴
۲
Mendiola FC
Finished
۱۰:۳۰
Tuloy
۱
۷
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۳:۱۵
Philippine Army FC
۰
۴
Taguig FC
inprogress
۱۶:۰۰
Australia
NPL Western Australia U20
Balcatta U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۱
۳
Olympic Kingsway U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۵
۰
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۴
۰
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۰
۰
Stirling Macedonia U20
inprogress
۰۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Dukla Praha U19
۳
۲
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۱:۴۵
Sigma Olomouc U19
۷
۰
Karvina U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovacko U19
۲
۱
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۱:۳۰
Mlada Boleslav U19
۲
۳
Sparta Prague U19
Finished
۱۱:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۳
Slavia Prague U19
Finished
۱۲:۰۰
FC Pardubice U19
۰
۳
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
Fastav Zlin U19
۳
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۱
۳
Zbrojovka Brno U19
Finished
۱۲:۳۰
Bangladesh
Premier League
Chittagong Abahani
۲
۱
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۳:۱۵
Fortis Limited
۰
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۲:۳۰
Mohammedan Dhaka
۸
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۱۵
Portugal
Liga 3
Sporting Covilha
۱
۲
Sporting Braga B
Finished
۱۳:۳۰
Academica de Coimbra
-
-
Lusitania Lourosa
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Alverca
-
-
Felgueiras 1932
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Varzim SC
-
-
Atletico Clube de Portugal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Algeria
Youth League
Temouchent U21
۰
۳
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Guir U21
۲
۱۰
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
NA Hussein Dey U21
۱
۰
RC Arba U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۳
۱
GC Mascara U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۱
۱
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Bundesliga Women
SG Essen (W)
۲
۱
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eintracht Frankfurt (W)
۳
۱
1. FC Nurnberg (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Austria
Regionalliga West
SCR Altach II
۱
۱
FC Pinzgau Saalfelden
Finished
۱۴:۱۵
Sweden
Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۳
۳
Assyriska Foreningen
Finished
۱۴:۳۰
Friska Viljor
۲
۴
United IK Nordic
Finished
۱۳:۳۰
IF Karlstad
-
-
FC Stockholm Internazionale
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sollentuna Utd FF
-
-
FBK Karlstad
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Gjovik-Lyn
۰
۱
Strindheim IL
inprogress
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۱
۰
Follo Fotball Ski
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۴
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۴:۳۰
TSV Havelse
۱
۰
Weiche Flensburg 08
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Seneca U19
۲
۱
Sporting Atletico U19
inprogress
۱۵:۰۰
Xerez Deportivo FC U19
۳
۱
UCD Canada Atletico U19
Finished
۱۴:۴۵
Estonia
Esiliiga B
Johvi FC Phoenix
۰
۴
FC Kuressaare II
inprogress
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
-
-
Nomme Kalju II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tartu Kalev
-
-
Laanemaa JK Haapsalu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Italy
Serie B
Feralpisalo
۲
۳
Calcio Como
inprogress
۱۵:۳۰
Brescia
۰
۰
Ternana
inprogress
۱۵:۳۰
Ascoli
۰
۰
Modena
inprogress
۱۵:۳۰
Spezia
-
-
Sampdoria
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Catanzaro
-
-
Cremonese
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
FC Sudtirol Bolzano
-
-
Cittadella
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Bari
۱
۱
Pisa
inprogress
۱۵:۳۰
Calcio Lecco
-
-
SSC Venezia
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Union Neumuenster
۰
۵
SV Todesfelde
inprogress
۱۵:۳۰
TSB Flensburg
-
-
Oldenburger SV
inprogress
۱۵:۳۰
Heider SV
-
-
TSV Bordesholm
inprogress
۱۵:۳۰
MTSV Hohenwestedt
۱
۰
Dornbreite
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Gamle Oslo
۲
۱
Nordstrand
inprogress
۱۵:۳۰
Skeid 2
۱
۳
Flint
inprogress
۱۵:۳۰
Asker Fotball
۰
۰
Frigg
inprogress
۱۶:۳۰
Baerum SK Sandvika
۲
۰
Askollen
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
SV Meppen II
۰
۰
Eintracht Celle
inprogress
۱۵:۳۰
STK Eilvese
۰
۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
inprogress
۱۶:۳۰
FSV Schoningen
۰
۰
Blau-Weiss Bornreihe
inprogress
۱۵:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۰
۰
SSV Vorsfelde
inprogress
۱۵:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Stamford
-
-
Hitchin Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Barwell FC
-
-
Redditch United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Needham Market
-
-
Mickleover Sports
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kettering Town FC
-
-
Coalville Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۲
۰
Laholms FK
inprogress
۱۵:۳۰
Bergdalens IK
۱
۳
Jonsereds IF
Finished
۱۴:۳۰
Malta
Premier League
Hamrun Spartans FC
۳
۰
St Lucia F.C.
inprogress
۱۵:۳۰
Gzira United FC
۰
۰
Birkirkara FC
inprogress
۱۵:۳۰
Marsaxlokk
-
-
Floriana FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Belgium
U21 Pro League
Waasland-Beveren U21
۱
۲
Westerlo U21
inprogress
۱۵:۳۰
Patro Eisden Maasmechelen U21
-
-
Sint-Truidense U21
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
Scheveningen
۰
۲
HHC Hardenberg
inprogress
۱۶:۰۰
Koninklijke HFC
۰
۱
Excelsior Maassluis
inprogress
۱۶:۰۰
GVVV Veenendaal
۲
۰
VV Noordwijk
inprogress
۱۶:۰۰
Amsterdam FC
۲
۰
Katwijk
inprogress
۱۶:۳۰
Rijnsburgse Boys
۰
۰
ACV Assen
inprogress
۱۶:۳۰
Quick Boys
۰
۰
Kozakken Boys
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
۰
۱
Piast Gliwice
inprogress
۱۶:۳۰
KS Ruch Chorzow
-
-
Widzew Lodz
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Zaglebie Lubin SSA
-
-
Jagiellonia Bialystok SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۰
۰
Olimpia Zambrow
inprogress
۱۶:۳۰
Mlawianka Mlawa
-
-
MMKS Concordia Elblag
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
-
-
Pelikan Lowicz
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
-
-
Bron Radom
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Unia Skierniewice
-
-
Legia Warsaw II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
KS Warta Sieradz
-
-
Legionovia Legionowo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Victoria Sulejowek
-
-
Jagiellonia Bialystok II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Poland
1. Division
GKS 71 Tychy
۰
۱
Resovia Rzeszow
inprogress
۱۶:۳۰
Gornik Leczna
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
OKS Odra Opole
-
-
Chrobry Glogow
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Croatia
HNL
NK Osijek
-
-
NK Istra 1961 Pula
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
-
-
HNK Hajduk Split
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
England
Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۲
۲
Manchester United U21
Finished
۱۴:۳۰
Belgium
Super League Women
Genk (W)
۱
۱
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
Thailand
Thai League 3
Maha Sarakham SBT
۲
۰
Phattalung FC
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۰
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۲:۳۰
Vis Pesaro U19
۰
۰
Juve Stabia U19
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Eilenburg
۰
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۲
۲
VSG Altglienicke
inprogress
۱۵:۰۰
Greifswalder FC
-
-
BSG Chemie Leipzig
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Canterbury United
۰
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۵:۳۰
Christchurch United
۵
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۰
۴
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Cashmere Technical
۴
۲
Selwyn United
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۹:۰۰
Cooks Hill United
۰
۰
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۰:۰۰
Valentine Phoenix
۰
۰
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Western Australia State League 1
Gwelup Croatia SC
۳
۲
UWA Nedlands
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۱
۵
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۳
۱
Murdoch University Melville
Finished
۱۲:۳۰
Rockingham City
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Hungary
1st Division U19
Vasas Budapest U19
۳
۲
Puskas Academy U19
Finished
۱۱:۳۰
III Keruleti TVE U19
۰
۰
Diosgyori U19
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Motorlet Praha
۰
۳
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
FK Prepere
۲
۰
FC Kolin
Finished
۱۲:۰۰
TJ Prestice
۱
۱
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۶:۰۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
-
-
FK Pardubice B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
1. FC Karlovy Vary
-
-
Sokol Hostoun
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Kenya
Super League
Naivas FC
۲
۳
Kibera Black Stars
Finished
۱۲:۳۰
Mathare United
۳
۱
Kisumu All Stars
Finished
۱۳:۳۰
Luanda Villa SC
۲
۰
Gusii FC
Finished
۱۳:۳۰
Dominica
Premier League
East Central FC
۳
۲
Portsmouth Bombers
Finished
۰۲:۰۰
Poland
IV Liga
Korona Kielce II
۱
۰
GKS Rudki
Finished
۱۳:۰۰
Kenya
Premier League
Kariobangi Sharks
۳
۰
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Bandari FC
۰
۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
inprogress
۱۵:۳۰
Bidco United
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۳:۳۰
Shabana FC
۰
۰
Kakamega Homeboyz
inprogress
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۰
Nairobi City Stars
inprogress
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۰
۱
Sofapaka
inprogress
۱۶:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
SKF Zilina (W)
۲
۴
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Bratislava (W)
۱
۳
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Petrzalka (W)
-
-
FK AS Trencin (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Poland
1 Liga Women
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
۳
۰
Bielawianka Bielawa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Resovia Rzeszow (W)
۱
۰
Legia Warsaw (W)
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۱۳:۳۰
SCU Torreense
۰
۰
Uniao Leiria
inprogress
۱۶:۳۰
Santa Clara
-
-
CD Tondela
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Poland
III Liga, Group 2
KTS-K Luzino
۰
۱
KS Unia Solec Kujawski
Finished
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
۱
۲
Unia Swarzedz
Finished
۱۳:۳۰
Blekitni Stargard
۰
۰
Stolem Gniewino
inprogress
۱۶:۳۰
Notec Czarnkow
۱
۰
Flota Swinoujscie
inprogress
۱۶:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
-
-
Pogon Szczecin II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Switzerland
U19 League
BSC Young Boys Bern U19
۴
۳
FC Luzern U19
Finished
۱۴:۰۰
FC Zurich U19
۲
۲
Servette U19
inprogress
۱۵:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
AZS UJ Krakow (W)
۲
۳
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۴:۳۰
GKS Katowice (W)
۵
۱
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۲
۲
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۳:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۳
۱
KKPK Medyk Konin (W)
inprogress
۱۶:۰۰
Austria
Landesliga
Helfort 15
۲
۱
FC Stadlau
Finished
۱۳:۳۰
Sportunion Mauer
۳
۱
SC Red Star Penzing
inprogress
۱۵:۳۰
Ufc Siezenheim
۲
۱
Union Henndorf
inprogress
۱۵:۳۰
FV Austria XIII
-
-
SK Slovan Hac
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SVG Bleiburg
-
-
SV Kraig
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
SV Donau Klagenfurt
-
-
SC Landskron
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۰
۰
AIK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Alingsas FC United (W)
-
-
KIF Orebro (W)
Cancelled
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
-
-
Mallbackens IF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Jitex Molndal (W)
-
-
Bollstanas SK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۰
۰
KIF Orebro (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Latvia
1. Liga
Riga FC II
۳
۰
FK Rezekne/Bjss
inprogress
۱۵:۳۰
Ogre United
۰
۳
JDFS Alberts
Finished
۱۲:۳۰
Leevon PPK
۱
۰
Marupe
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
1st Division
Hobro
۰
۱
FC Fredericia
inprogress
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Skive IF
۱
۰
Brabrand IF
inprogress
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۴
۰
Nykobing FC
inprogress
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Thisted FC
inprogress
۱۵:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۱
۰
IFK Mariehamn
inprogress
۱۵:۳۰
FC Lahti
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۶:۴۵
VPS Vaasan Palloseura
-
-
IF Gnistan Helsinki
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Austria
2. Liga
SV Stripfing/Weiden
۰
۱
FC Dornbirn
inprogress
۱۶:۰۰
Hungary
NB I
Puskas FC Academy
۱
۰
Paksi FC
inprogress
۱۶:۰۰
Diosgyor VTK
-
-
Debreceni VSC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Bulgaria
B PFG
FC Chernomorets Balchik
-
-
FK Bdin Vidin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
South Africa
Premier League
Golden Arrows
۱
۰
Royal AM
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
Ykkosliiga
FC TPS Turku
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۰
۰
FF Jaro
inprogress
۱۶:۳۰
Jarvenpaan Palloseura
۲
۰
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۶:۳۰
Jippo Joensuu
۰
۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
inprogress
۱۶:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Hayes & Yeading FC
-
-
Salisbury FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Chesham United FC
-
-
Bracknell Town F.C.
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
England
National League South
Worthing FC
-
-
Weston-super-Mare FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Taunton Town
-
-
Hemel Hempstead Town FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dartford FC
-
-
Truro City FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Slough Town FC
-
-
Welling United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
-
-
Hampton & Richmond Borough
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Braintree Town FC
-
-
Eastbourne Borough FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dover Athletic FC
-
-
Yeovil Town
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Torquay United
-
-
Havant & Waterloville FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Chippenham Town FC
-
-
Chelmsford City
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Bilje
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Fuzinar Ravne
-
-
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Faroe Islands
Premier League
KI Klaksvík
-
-
B68 Toftir
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Brazil
Serie A
Fluminense RJ
-
-
Vasco da Gama RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Seychelles
Premier League
St Michel United
۰
۰
Anse Reunion FC
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Spvgg Ansbach
۰
۰
Bayern Munich II
inprogress
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۰
۰
SV Schalding-Heining
inprogress
۱۵:۳۰
Greuther Furth II
۱
۰
DJK Vilzing
inprogress
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۱
Nurnberg II
inprogress
۱۵:۳۰
TSV Aubstadt
۰
۲
FV Illertissen
inprogress
۱۵:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Olympiacos Piraeus B
۰
۱
Diagoras Rodos
inprogress
۱۵:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Ajax Amsterdam (W)
۰
۰
AZ Alkmaar (W)
Interrupted
۱۵:۳۰
PEC Zwolle (W)
۱
۰
Telstar (W)
inprogress
۱۵:۳۰
PSV Eindhoven (W)
-
-
SC Heerenveen (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Bulgaria
Premier League Women
NSA Sofia (W)
۲
۱
LP Super Sport Sofia (W)
Finished
۱۳:۳۰
England
League Two
Crewe Alexandra
۰
۳
Wrexham
inprogress
۱۵:۰۰
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۶
۱
Tuggeranong United U23
Finished
۰۵:۴۵
Japan
J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۸:۳۰
Grulla Morioka
۱
۱
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
Czech Republic
MSFL
TJ Tatran Bohunice
۰
۱
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۴
۰
Fuenlabrada U19
Finished
۱۳:۳۰
UD San Sebastian de los Reyes U19
-
-
Atletico Madrid U19
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Villarreal CF U19
۵
۳
Patacona U19
Finished
۱۳:۳۰
Real Murcia U19
-
-
FC Cartagena U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1 Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۰
۱
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ethiopia
Ethiopia Higher League
Mojo Ketema
۲
۰
Jimma Aba Jifar
Finished
۰۹:۳۰
Ethio Electric SC
۱
۰
Oromia Police FC
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Federacion Women
CD Don Benito (W)
۴
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Aviles CF (W)
-
-
Lostrego CF (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ciudad Alcala CF (W)
-
-
CF Extremadura (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Minsk
۱
۱
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۴:۴۰
Arsenal Dzyarzhynsk
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۱۶:۳۰
Slavia Mozyr
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hungary
NB II
Nyiregyhaza Spartacus FC
۳
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۴:۰۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Allerod FK
۰
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۴:۳۰
Odense SK
-
-
Norresundby BK
Finished
۱۴:۳۰
B 1909
۰
۰
Odder IGF
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Duneberger SV
۱
۶
TuRa Harksheide
Finished
۱۴:۳۰
FC Tuerkiye
۵
۱
Uhlenhorster SC Paloma
inprogress
۱۵:۳۰
Norway
Toppserien Women
Roa (W)
۰
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۲
Stabaek IF (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۲
SK Brann (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Kolbotn (W)
-
-
Rosenborg BK (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Sweden
2. Division Norrland
Kiruna IF
۲
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۳:۳۰
Froso IF
۰
۳
Bodens BK
inprogress
۱۴:۳۰
Ytterhogdals IK
۳
۱
Gottne IF
inprogress
۱۵:۳۰
Bergnasets AIK
۰
۱
TEAM TG FF
inprogress
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
-
-
Algarna-Harnosand IF
inprogress
۱۵:۳۰
Lucksta IF
۲
۱
Taftea IK
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CF Juventud Laguna U19
۱
۵
Acodetti U19
Finished
۱۴:۳۰
CD Julio Suarez U19
-
-
CD Sobradillo U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Real Sociedad B
-
-
CF Fuenlabrada
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CE Sabadell
-
-
UE Cornella
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Teruel
-
-
Sestao River Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportivo La Coruna
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Rayo Majadahonda
-
-
Sociedad Deportivo Tarazona
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Algeria
Ligue 2
Olympique Medea
-
-
RC Kouba
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
NA Hussein Dey
-
-
RC Arba
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Monsoon FC
-
-
EC Pelotas
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
North Macedonia
First League
Bregalnica Stip
-
-
Rabotnicki Skopje
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
-
-
SD Compostela
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Coruxo CF
-
-
Deportivo Fabril
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
France
National 2, Group D
Haguenau
-
-
US Creteil
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Feignies Aulnoye
-
-
Colmar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
-
-
Fleury Merogis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Auxerre II
-
-
Olympique St Quentin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Croatia
3. NL
RNK Split
-
-
HNK Zmaj Makarska
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Nykopings BIS
-
-
IFK Haninge
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Slovakia
3. Liga West
RSC Hamsik Academy
-
-
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
UDC Txantrea
-
-
Club Deportivo Oberena
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
CD Cortes
-
-
Avance Ezcabarte
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
UD Santa Marta
-
-
CD Laguna
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
CD Mirandes B
-
-
CF Palencia Cristo Atletico
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Northern Ireland
Championship 1
Portadown FC
-
-
Dundela
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK Drina Zvornik
-
-
Rudar Prijedor
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FK Rudar Kakanj
-
-
Gradina Srebrenik
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Castellon B
-
-
Burriana
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CD Roda
-
-
Utiel
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Ballymena United FC
-
-
Newry City
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Carrick Rangers
-
-
Loughgall
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Cliftonville FC
-
-
Glentoran FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dungannon Swifts
-
-
Glenavon FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norway
1. Division
Levanger FK
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
-
-
Sandnes Ulf
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
England
Isthmian League Premier
Concord Rangers FC
-
-
Whitehawk
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Potters Bar Town FC
-
-
AFC Hornchurch
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tanzania
Premier League
Young Africans
-
-
Simba SC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Pena Balmaiso CF
-
-
CD Calahorra B
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Scotland
Lowland League
Cumbernauld Colts FC
-
-
Gala Fairydean Rovers
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Gretna 2008
-
-
Edinburgh University
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Civil Service Strollers
-
-
Linlithgow Rose CFC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Edusport Academy Caledonian Braves
-
-
Cowdenbeath
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tranent Juniors
-
-
East Kilbride
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Romania
Liga III Play Offs/Play Out
CS Blejoi Vispeti
-
-
Acs Gloria Popesti Leordeni
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ACS KSE Targu Secuiesc
-
-
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ACS Progresul Pecica
-
-
Gloria Lunca Teuz Cermei
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CSM Flacara Moreni
-
-
CSO Plopeni
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
ACS Cozia Calimanesti
-
-
Petrolul Potcoava
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Voluntari II
-
-
ACS Progresul Fundulea
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Indjija
-
-
Tekstilac Odzaci
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Smederevo
-
-
Radnicki Sremska Mitrovica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Austria
Regionalliga East
FC Mauerwerk
-
-
Wiener Viktoria
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Slovakia
Super Liga
Podbrezova
-
-
MSK Zilina
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
DAC Dunajska
-
-
MFK Ruzomberok
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
-
-
MFK Skalica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
-
-
FC Dukla Banska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
-
-
SD Beasain
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Pasaia KE
-
-
San Ignacio
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SCD Durango
-
-
CD Derio
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SD Deusto
-
-
Aurrera de Ondarroa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
CE Andratx
-
-
SD Formentera
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
CD La Nucia
-
-
CE Manresa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UD Alzira
-
-
Valencia CF B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Cyprus
2. Division
ASIL FC Lysi
-
-
Ayia Napa
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Digenis Ypsonas
-
-
Olympiakos Nicosia FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Omonia 29th May
-
-
Omonia FC Aradippou
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
PAEEK
-
-
Digenis Morphou
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Botswana
Premier League
Vtm FC
-
-
Police XI SC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Norway
3. Division avd. 1
Loddefjord
۰
۰
Fana IL Nesttun
inprogress
۱۶:۳۰
Ireland
U20 League
Dundalk U20
۰
۰
Derry City U20
inprogress
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MSK Namestovo
-
-
MFK Vranov nad Topl'ou
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Belgium
First Amateur Division
KSC Lokeren-Temse
-
-
Royal Excelsior Virton
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Royal Antwerp II
-
-
Royal Knokke FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hoogstraten VV
-
-
Sint-Eloois-Winkel
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
RAAL La Louviere
-
-
KAA Gent II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Charleroi II
-
-
ROC de Charleroi-Marchienne
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
CSF Balti
-
-
CS Petrocub
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
France
National 2, Group C
US St. Malo
-
-
Chateaubriant
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
-
-
Louisville City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
SS Cavese
-
-
Cynthialbalonga
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Paranaense U20
Coritiba U20
-
-
Patriotas FC U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ireland
First Division
Longford Town
-
-
Cork City FC
Abandoned
۲۲:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Corinthians U20
-
-
Sao Caetano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
-
-
Gremio Osasco Audax EC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bragantino U20
-
-
Capivariano FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
-
-
Ibrachina U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santos FC U20
-
-
Maua FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Croatia
2. NL
NK Mladost Zdralovi
۱
۰
Krizevci
inprogress
۱۶:۳۰
NK Trnje
-
-
NK Hrvatski Dragovoljac
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Jadran LP
-
-
NK Marsonia 1909
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Grobnican
-
-
Belisce
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
France
National 2, Group A
AS Cannes
-
-
Toulon Var
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
St. Anna
-
-
LASK Linz II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
CD Ciudad de Lucena
-
-
Club Atletico Espeleno
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
SD Solares Medio Cudeyo
-
-
UM Escobedo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Finland
Suomen Cup
IPS Edustus
-
-
MiPK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Chile
Primera B
Magallanes
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Italy
Serie C, Group A
Legnago Salus
-
-
US Alessandria 1912
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Fiorenzuola
-
-
Padova
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AC Renate
-
-
Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
US Pergolettese
-
-
Albinoleffe
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Atalanta U23
-
-
AC Pro Sesto
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Pro Patria
-
-
Virtus Verona
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Triestina Calcio
-
-
Novara
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Vicenza
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Pro Vercelli
-
-
F.C. Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Lumezzane
-
-
Mantova
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
Zulte-Waregem II
-
-
Voorde Appelterre
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
KSV Oudenaarde
-
-
KM Torhout 1992
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Netherlands
Derde Divisie
GVV Unitas
-
-
BVV Barendrecht
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VV Hoogeveen
-
-
HSV ODIN '59
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ghana
Premier League
Legon Cities FC
-
-
Hearts of Oak
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Morocco
Botola 2
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
Chabab Atlas Khenifra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
WAF Fes
-
-
Racing de Casablanca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Algeria
Ligue 1
Paradou AC
-
-
MC El Bayadh
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
AD San Juan Pamplona
-
-
Mutilvera
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Real Sociedad C
-
-
Athletic Bilbao B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
Segunda Federacion Women
Viajes Interrias FF (W)
-
-
Zaragoza CFF (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Huesca (W)
-
-
Sporting Gijon (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Ebro
-
-
Huesca B
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 5
UE Rapitenca
-
-
UE Vilassar de Mar
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Greece
Super League
OFI FC
-
-
Volos NFC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Asteras Tripolis
-
-
Panetolikos FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
PAE APS Atromitos Athens
-
-
A.E. Kifisia F.C.
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
-
-
CF Villanovense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Cyprus
1. Division
AE Zakakiou
-
-
Karmiotissa Pano Polemidion
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Apollon Limmassol FC
-
-
AEL Limassol
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Morocco
Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
-
-
Fath Union Sportive Rabat
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
-
-
Chabab Mohammedia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
WAC Wydad Casablanca
-
-
HUSA Agadir
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Algeciras CF
-
-
Antequera CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sanluqueno
-
-
Recreativo de Huelva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bahrain
2nd Division
Umm Al Hassam
-
-
Budaiya
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Bahrain SC
-
-
Malkiya Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
-
-
FC Malaga City
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Luxembourg
National Division
AS Jeunesse Esch
-
-
FC Marisca Mersch
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mondercange
-
-
Niedercorn Progres
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Vaduz
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Uganda
Premier League
Bul FC
۱
۰
Express FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ethiopia
Premier League
Dire Dawa
۰
۰
Shashemene Kenema City
inprogress
۱۶:۳۰
Wolaita Dicha FC
-
-
Kedus Giorgis
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
France
National 2, Group B
Paris 13 Atletico
۱
۰
Libourne
inprogress
۱۶:۳۰
England
Premier League U18
Arsenal U18
۴
۲
Aston Villa U18
Finished
۱۴:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Chertanovo Moscow
inprogress
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۰
۲
Torpedo Vladimir
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC Einheit Rudolstadt
۰
۲
Bischofswerdaer FV
inprogress
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۳
۰
FC Einheit Wernigerode
inprogress
۱۵:۳۰
VfB 1921 Krieschow
۱
۲
VfB Germania 1900 Halberstadt
inprogress
۱۵:۳۰
Ludwigsfelder FC
۰
۲
FC Grimma
inprogress
۱۵:۳۰
England
Professional Development League
Swansea City U21
۱
۱
Bristol City U21
inprogress
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۰
۴
FK Karlskrona
inprogress
۱۵:۳۰
IFK Simrishamn
۱
۱
Osterlen FF
inprogress
۱۵:۳۰
IFK Trelleborg FK
-
-
Kristianstad FC
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga I Relegation Group
Politehnica Iasi
۱
۱
SC FC Voluntari SA
inprogress
۱۵:۳۰
FC U Craiova 1948
-
-
FC Dinamo Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Paraguay
Primera Division Reserve
2 de Mayo Reserves
۰
۳
Cerro Porteno Reserve
inprogress
۱۵:۰۰
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
Ahrobiznes Volochysk
۱
۰
FSK Mariupol
inprogress
۱۵:۰۰
Malta
Challenge League
Melita FC
۱
۰
Marsa FC
inprogress
۱۵:۰۰
Attard
۰
۰
Tarxien Rainbows FC
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
OSC Bremerhaven
۲
۰
Brinkumer SV
Finished
۱۴:۳۰
Ts Woltmershausen
۳
۴
SV Hemelingen
Finished
۱۴:۳۰
SV Werder Bremen II
۴
۰
Leher Bremerhaven
inprogress
۱۵:۳۰
TuRa Bremen
۰
۰
SC Vahr Blockdiek
inprogress
۱۵:۳۰
Aumund-Vegesack
-
-
KSV Vatan Sport Bremen
inprogress
۱۶:۰۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
IFK Osteraker FK
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Verbandsliga
SV Schott Jena
۰
۳
FC Wacker 1914 Teistungen
Finished
۱۴:۳۰
Uzbekistan
Uzbekistan Cup
FK Chigatoy
۱
۲
Surkhon Termez
Finished
۱۴:۳۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
Volga Ulyanovsk
۰
۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۴:۳۰
FK Kaluga
۰
۰
Irtysh Omsk
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Kostroma
۱
۰
Mashuk Pyatigorsk
inprogress
۱۵:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Torpedo Miass
inprogress
۱۶:۳۰
Avangard Kursk
۱
۰
Himik Dzerzhinsk
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۴:۴۵
Norway
3. Division avd. 6
SK Sprint-Jeloy
۰
۳
Skjervoy
Finished
۱۴:۰۰
FK Fyllingsdalen
-
-
Mjølner
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Spisska Nova Ves
۲
۰
FK Slavoj Trebisov
inprogress
۱۵:۳۰
KFC Komarno
۰
۰
FK Samorin
inprogress
۱۶:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
-
-
Matador Puchov
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
OFK Malzenice
-
-
MFK Dolny Kubin
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
India
I-League 2nd Division
Sudeva Delhi FC
۱
۰
Bengaluru United
Finished
۱۴:۰۰
India
R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۰
۶
Aviva Sports Foundation
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Racing Club Zaragoza U19
۲
۲
Platges Calvia U19
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
Albirex Niigata Singapore FC
۳
۰
Geylang United FC
Finished
۱۳:۳۰
Perak
۰
۰
Selangor FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ukraine
Druha Liga
Lokomotyv Kyiv
۲
۱
FC Nyva Vinnytsia
inprogress
۱۳:۳۰
Belarus
1. Division
BATE Borisov Reserves
۳
۲
Ostrovets
Finished
۱۳:۳۰
Bumprom
۱
۱
FC Belshina Bobruisk
inprogress
۱۵:۳۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
FC Ufa
۲
۱
FC Krasnodar II
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
Rotor Volgograd
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۲
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow U21
۱
۱
FC Chayka
inprogress
۱۵:۳۰
Cambodia
Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Phnom Penh Crown
Finished
۱۲:۳۰
Boeung Ket FC
۳
۳
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Western Spirit
۱
۵
Virginia United
Finished
۱۰:۴۵
Mount Gravatt Hawks
۶
۲
North Pine
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۸
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
-
-
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۵
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۲
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۴۵
Russia
FNL
Energiya Khabarovsk
۳
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۰۷:۳۰
FC Tyumen
۰
۳
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۲:۰۰
Akron Tolyatti
۰
۰
PFC Kuban
inprogress
۱۶:۳۰
FK Leningradets
۰
۱
FK Sokol Saratov
inprogress
۱۶:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
-
-
FC Dynamo Makhachkala
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kamaz Nab Chelny
-
-
FK Chernomorets Novorossiysk
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Alania Vladikavkaz
-
-
FC Volgar Astrakhan
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Torpedo Moskva
-
-
Arsenal Tula
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۷:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Cancelled
۰۹:۰۰
Mexico
U23 League
Club Tijuana U23
۰
۰
Puebla U23
Finished
۰۳:۱۵
Paraguay
Division Intermedia
Rubio nu
۲
۲
Deportivo Recoleta
Finished
۰۰:۴۵
3 de Febrero
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۰۳:۰۰
Resistencia SC
-
-
Club Atletico Tembetary
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
DJK Gebenbach
۳
۰
SV Fortuna Regensburg
inprogress
۱۵:۳۰
VfB Eichstatt
۰
۲
SpVgg Bayern Hof
inprogress
۱۵:۳۰
SV Donaustauf
۰
۰
ASV Neumarkt
inprogress
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۰
۱
SC Eltersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
Serbia
U19 League
Spartak Subotica U19
۲
۲
FK Mladost Lucani U19
inprogress
۱۵:۳۰
South Africa
Championship Women
Tshwane University of Technology (W)
۰
۰
First Touch Academy (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Scotland
Highland League
Clachnacuddin
۱
۰
Lossiemouth F.C.
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
1. Division Women
Hoenefoss (W)
۱
۰
Viking FK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
France
National 3
AS Prix Les Mezieres
۱
۰
FCO Strasbourg Koenigshoffen
inprogress
۱۶:۳۰
Chateauroux II
۰
۰
Tours FC
inprogress
۱۶:۳۰
Onet le Chateau
-
-
Pau FC II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Stade Bordelais
-
-
US Lege Cap Ferret
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
England
Super League 2 Women
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Watford (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
Team Vaud Lausanne II
۰
۰
FC Portalban-Gletterens
inprogress
۱۶:۳۰
Monthey
-
-
FC La Sarraz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Echallens
-
-
CS Chenois
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Vevey United
-
-
Meyrin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Kosova
-
-
FC Tuggen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Belgium
First Division B
Anderlecht II
۱
۱
Club Brugge II
inprogress
۱۶:۳۰
Wales
Cymru North
Llanidloes Town
۰
۰
Bangor 1876
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Rio Cup U20
Flamengo RJ U20
۰
۰
Vasco da Gama U20
inprogress
۱۶:۳۰
Nicaragua
Primera Division Women
UNAN Managua (W)
۰
۰
Somotillo FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
San Marino
Campionato
SP Cailungo
۰
۰
Fiorita
inprogress
۱۶:۳۰
SS Murata
۰
۰
FC Fiorentino
inprogress
۱۶:۳۰
SP Tre Penne
۰
۰
SS Virtus
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 2
Anagennisi Artas
۰
۰
Trikala 1963
inprogress
۱۶:۳۰
Uruguay
Primera Division
Danubio
۱
۰
Cerro Largo FC
inprogress
۱۶:۳۰
Boston River
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
HPS (W)
۰
۰
KuPs Palloseura (W)
inprogress
۱۶:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۰
۰
HJK Helsinki (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Atsalenios FC
۰
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Almyros
۱
۰
Fostiras FC
inprogress
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۰
۰
Ellopiakos
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
FC Futura
۰
۲
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۶:۳۰
NJS
۰
۰
Lahden Reipas
inprogress
۱۶:۳۰
Zambia
Super League
Nkwazi
۱
۰
Forest Rangers
inprogress
۱۶:۳۰
Power Dynamos
۰
۱
Nkana FC
inprogress
۱۶:۳۰
Armenia
1. Division
FC Ararat Yerevan II
۰
۱
Urartu Banants 2
inprogress
۱۵:۳۰
Cameroon
Elite One
Fovu de Baham
۰
۰
APEJES FC
inprogress
۱۶:۳۰
Aigle Royal de la Menoua
-
-
AS Fortuna de Mfou
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۱
۱
FK Suduva Marijampole
inprogress
۱۵:۳۰
Siauliai FA
-
-
DFK Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Chornomorets Odessa
۱
۰
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۶:۰۰
Malawi
Super League
Mighty Wanderers
۲
۰
Creck SC
inprogress
۱۶:۰۰
Kamuzu Barracks
۱
۰
FOMO FC
inprogress
۱۶:۰۰
Hungary
NB I Women
Gyori ETO (W)
۰
۰
Haladas Viktoria (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Diosgyori VTK (W)
۰
۰
Astra Hungary (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lebanon
Lebanon Cup
Al Ahli Nabatieh
۰
۰
Tripoli SC
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
EPS
۰
۰
VIFK Vaasa
inprogress
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۰
۱
JJK Jyvaskyla
inprogress
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۱
۰
FC Vaajakoski
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
University of Pretoria Students
۰
۰
Magesi FC
inprogress
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۰
۰
Milford FC
inprogress
۱۶:۳۰
Upington City
۰
۰
Black Leopards
inprogress
۱۶:۳۰
JDR Stars
۰
۰
Venda Football Academy FC
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Niki Efkarpia
۰
۰
AO Chaniotis
inprogress
۱۶:۳۰
Posidonas Neas Michanionas
۱
۰
Anagennisi Epanomi
inprogress
۱۶:۳۰
Aris Petinou
۰
۰
PAOK Kristonis
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
Panelefsiniakos
۰
۰
FC Marko
inprogress
۱۶:۳۰
Panargiakos
۰
۰
AE Pyliou
inprogress
۱۶:۳۰
PAO Varda
۰
۱
Vyzas Megaron
inprogress
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Bugesera FC
۰
۰
Rayon Sports FC
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Larissa FC
۰
۰
Niki Volou
inprogress
۱۶:۳۰
Levadiakos
۱
۰
Makedonikos Neapolis
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
۰
۰
Orkla
inprogress
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Dukagjini
inprogress
۱۶:۳۰
SC Gjilani
۱
۰
KF Feronikeli
inprogress
۱۶:۳۰
KF Ballkani
۰
۰
FC Drita Gjilan
inprogress
۱۶:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Laci
۰
۰
KF Egnatia
inprogress
۱۶:۳۰
KF Partizani Tirana
-
-
Dinamo Tirana
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
Dynamo Puerto FC
-
-
Fundacion Aifi
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید